Civic & Cultural

SLN Tekstil

Tekstil sektörünün önde gelen firmalarından SLN Tekstilin fabrika ve ofislerini tek bir binada toplamak için hayal ettiği proje firmamız tarafından hayata geçirilmiştir. Firmanın benliğini yansıtmak için mekanlarda renkli kumaşlar kullanılmıştır. SLN Tekstilin önemli ilkelerinden biri olan doğallık kavramını yansıtmak için mumyalanmış bitkiler mekanlara eşlik etmektedir. Projenin konsept tasarım ve uygulama aşamaları tamamlanmıştır.

Detaylar MORE

Asartech

Savunma sanayi bünyesindeki ASARTECH firmasının Teknoparktaki yeni ofisinin tasarım ve uygulama aşamalarının tamamı anahtar teslim olarak firmamız tarafından yapılmıştır.

Detaylar MORE

Skyland Lobi

Skyland’da tüm lobiler mobilyası dahil olmak üzere tüm detayları ince ince çözerek projesine uygun olarak firmamız tarafından anahtar teslim olarak yapılmıştır.

Detaylar MORE

Tekirdağ İş Merkezi

Süleymanpaşa’da tamamlanan iş merkezinin projelendirme, kaba ve ince yapı inşaatlarının tamamı firmamız tarafından tamamlanmıştır. Günümüzde bina kiralanmış olup, ofis ve sosyal alanları içinde barındıran yeni bir yaşam alanı olmak için yine Seven Mimarlık tarafından projelendirilmektedir.

Detaylar MORE